Harmonogram

Pátek 10.05.2019

09:30 skupina C TJ Svitavy Tygři JBC Brno Městská hala Jiskra
09:30 skupina D ADFORS Basket Litomyšl Sokol Pražský Městská sportovní hala
11:15 skupina A BA Sparta Praha BCM Orli Prostějov Městská hala Jiskra
11:15 skupina B TOROLA Basket Team Příbor Sokol Sršni Písek Městská sportovní hala
13:00 skupina C BA Roudnice nad Labem TJ Svitavy Městská hala Jiskra
13:00 skupina D Sokol Pražský Válečníci Děčín Městská sportovní hala
14:45 skupina A BK Opava BA Sparta Praha Městská hala Jiskra
14:45 skupina B BK Lokomotiva Plzeň TOROLA Basket Team Příbor Městská sportovní hala
16:30 skupina C Tygři JBC Brno BA Roudnice nad Labem Městská hala Jiskra
16:30 skupina D Válečníci Děčín ADFORS Basket Litomyšl Městská sportovní hala
18:15 skupina A BCM Orli Prostějov BK Opava Městská hala Jiskra
18:15 skupina B Sokol Sršni Písek BK Lokomotiva Plzeň Městská sportovní hala
20:30 Slavnostní zahájení Městská sportovní hala

Sobota 11.05.2019

08:30 9. - 12. místo Sokol Sršni Písek Válečníci Děčín Městská sportovní hala
08:30 9. - 12. místo BCM Orli Prostějov TJ Svitavy Městská hala Jiskra
10:15 play-off QF 1 BK Opava BA Roudnice nad Labem Městská hala Jiskra
10:15 play-off QF 2 BK Lokomotiva Plzeň ADFORS Basket Litomyšl Městská sportovní hala
12:00 play-off QF 3 Tygři JBC Brno BA Sparta Praha Městská hala Jiskra
12:00 play-off QF 4 Sokol Pražský TOROLA Basket Team Příbor Městská sportovní hala
13:45 9. - 12. místo TJ Svitavy Válečníci Děčín Městská sportovní hala
13:45 9. - 12. místo BCM Orli Prostějov Sokol Sršni Písek Městská hala Jiskra
15:30 play-off SF 1 BK Opava BK Lokomotiva Plzeň Městská sportovní hala
15:30 5. - 8. místo L-SF 1 BA Roudnice nad Labem ADFORS Basket Litomyšl Městská hala Jiskra
17:15 play-off SF 2 Tygři JBC Brno Sokol Pražský Městská sportovní hala
17:15 5. - 8. místo L-SF 2 BA Sparta Praha TOROLA Basket Team Příbor Městská hala Jiskra
19:00 individuální dovednostní soutěže Městská sportovní hala

Neděle 12.05.2019

08:30 9. - 12. místo TJ Svitavy Sokol Sršni Písek Městská hala Jiskra
09:00 9. - 12. místo Válečníci Děčín BCM Orli Prostějov Městská sportovní hala
10:15 5. - 8. místo o 7. místo BA Roudnice nad Labem BA Sparta Praha Městská hala Jiskra
11:00 play-off o 3. místo BK Opava Tygři JBC Brno Městská sportovní hala
12:00 5. - 8. místo o 5. místo ADFORS Basket Litomyšl TOROLA Basket Team Příbor Městská hala Jiskra
13:00 play-off finále BK Lokomotiva Plzeň Sokol Pražský Městská sportovní hala
14:30 Slavnostní zakončení, medailový ceremoniál Městská sportovní hala

Fandím týmu:
žádnemu
ADFORS Basket Litomyšl
BA Roudnice nad Labem
BA Sparta Praha
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
Sokol Pražský
Sokol Sršni Písek
TJ Svitavy
TOROLA Basket Team Příbor
Tygři JBC Brno
Válečníci Děčín

Návštevy
celkem: nahravam
celkem rok: nahravam
jedinečný měsíc: nahravam
jedinečný týden: nahravam
jedinečný dnes: nahravam
online: nahravam
Předchozí
Zavřít
Další