Novinky

Známe všechny účastníky a rozdělení skupin!

S radostí Vám představujeme všech 12 účastníků Festivalu chlapců U13. O každém týmu více v sekci Účastníci.

ČAMB provedl rozdělení do skupin dle postupových koeficientů krajů a vznikly tyto 4 skupiny.

Rozlosování prvního hracího dne (zápasy ve skupině) naleznete v sekci Harmonogram.

 

Zobrazit celou zprávu
18.04.2019

Účastníci Festivalu mají vstup do bazénu zdarma!

Všichni hráči, kteří se zúčastní Festivalu U13 mají zdarma vstup do Městského bazénu Litomyšl.

 

Bazén s 25 metrovou dráhou, vířivkou, párou, tobogánem, venkovním bazénkem,... se nachází na adrese U Plovárny 1221, Litomyšl, tedy jen pár desítek metrů od Městské haly Jiskra.

 

Volné vstupenky pro hráče dostanou vedoucí výprav během registrace v pátek 10. května.

Zobrazit celou zprávu
16.04.2019

Úvodní slovo Daniela Brýdla, starosty města Litomyšle

Vážení přátelé basketbalu, milí mladí hráči,

vítám Vás v Litomyšli, moderním historickém městě. Litomyšl může mít mnoho přívlastků, kromě kulturní, architektonické či studentské jím určitě může být i sportovní. Jsme moc rádi, že se v Litomyšli sportu daří a mezi naši výkladní skříň určitě patří právě basketbal. Vždyť naše mládežnické oddíly se pravidelně účastní Mistrovství ČR nebo Národních festivalů, a tak je výborné, že se právě Národní festival U13 může konat v našem městě. 

 

Já osobně hraji basketbal od 10 let a nyní i aktivně trénuji, takže oranžový míč držím ve svých rukou každý týden - velikosti 5,6 i 7. Přeji Vám, aby Vás tato rychlá, dynamická a férová hra bavila celý život jako mě. Děkuji Vašim trenérům, trenérkám a také rodičům a prarodičům za jejich podporu - bez ní by to nešlo. Určitě důležitá je i podpora Vašeho města - ani bez ní byste zde určitě nebyli.

 

Přeji Vám krásné dny strávené v Litomyšli, hrajte (a žijte) fér a užívejte si radost z každého koše či přihrávky.

Ať žije basketbal!

Zobrazit celou zprávu
15.04.2019

Úvodní slovo Reného Živného, radního Pardubického kraje

Milí sportovci, vážení hosté,

vítám vás v Pardubickém kraji, kde to sportem skutečně žije. Litomyšl je ovšem vyhlášená také jako město hudby a historie a věřím, že zde zažijete příjemné chvíle a rádi se sem někdy vrátíte. Město, jehož zámek je zapsán na seznamu UNESCO, za to určitě stojí. 

 

Máte před sebou mnoho urputných bojů pod koši. Přeji vám na to hodně energie, rychlé nohy, jistou ruku a také trochu nezbytného štěstí. A těším se, že někteří z vás třeba časem proniknou mezi naše basketbalové špičky a jiným zůstane perfektní koníček na celý život.

 

Jako radní Pardubického kraje mám na starosti sport, volnočasové aktivity a cestovní ruch. Sám se také často věnuji sportovním aktivitám, jsem bývalým reprezentantem republiky v bikrosu a reprezentačním trenérem. Vím proto, jak je důležité motivovat nejmladší generaci ke sportu. Fandím všem, kteří si ke sportování našli svůj vztah a snažím se sportování mládeže v našem kraji maximálně podporovat.

Zobrazit celou zprávu
14.04.2019

Úvodní slovo Martina Šorfa, ředitele turnaje

Vážení basketbaloví přátelé,

dovolte mi vás jménem organizačního štábu a pořádajícího klubu ADFORS Basket Litomyšl srdečně přivítat na Festivalu minižáků U13, který máme možnost pořádat od 10. do 12. května v Litomyšli.

 

Gratuluji všem, kdo jste na festival postoupili a věřím, že se zde sejde fajn parta lidí, kteří mají společný cíl, tedy užít si tři krásné dny plné basketbalu.

 

Zajisté všichni znáte projekt ČBF nazvaný BEZ FAULU. Rádi bychom, aby se celý festival nesl v tomto duchu, a tak nechte negativní emoce a pokřikování na rozhodčí doma a přijeďte se k nám především bavit. O tom přeci dětský sport je!

Zobrazit celou zprávu
30.03.2019

Od 1. dubna je v provozu web Festivalu chlapců U13!

Níže naleznete mapu Litomyšle, kde jsou označené všechny důležité objekty festivalu. Tedy tři budovy internátu na ubytování, dvě sportovní haly a jedna jídelna. Věříme, že tato mapka vám pomůže pro snadnější orientaci.

 

Mapa sportovních hal, ubytování a jídelny:

 

Zobrazit celou zprávu
29.03.2019

Fandím týmu:
ADFORS Basket Litomyšl
BA Roudnice nad Labem
BA Sparta Praha
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
BK Opava
Sokol Pražský
Sokol Sršni Písek
TJ Svitavy
TOROLA Basket Team Příbor
Tygři JBC Brno
Válečníci Děčín

Návštevy
celkem: nahravam
celkem rok: nahravam
jedinečný měsíc: nahravam
jedinečný týden: nahravam
jedinečný dnes: nahravam
online: nahravam
bazar Zavřít